fbpx
Halobudka
OPIS PROJEKTU
Pani Natalia z firmy Halobudka zwróciła się do nas z prośbą o pomoc przy wykonaniu fotorealistycznych wizualizacji 3D ich nowych produktów. Zarówno dźwiękoizolacyjnej budki telefonicznej jak i kilkuosobowej Salki spotkań.
Ich produkty powstały z myślą o wyzwaniach współczesnych biur i między innymi z tego powodu posiadają mnogość opcji wykończeń. Biorąc pod uwagę ich ilość i konieczność zaaranżowania sesji zdjęciowych do ich uchwycenia straciliby bardzo dużo czasu i pieniędzy. Na szczęście fotorealistyczne wizualizacje 3D są w takich wypadkach na wagę złota – nie dość, że mocno skracają czas produkcji obrazów, to na dodatek pozwalają zaoszczędzić sporo pieniędzy w porównaniu do wszystkich kosztów związanych z sesjami zdjęciowymi.
fotorealistyczne wizualizacje 3d produktów do biur
01
Pliki jakie dostaliśmy od Pani Natalii to przede wszystkim rysunki wykonawcze 2D w formacie .dwg, informacje dotyczące materiałów wykończeniowych i ich próbki, oraz dodatkowe rendery 3d podobnych produktów. Na tej podstawie powstał cały model 3D, materiały oraz oświetlenie.
W projektach tego typu to detale grają kluczową rolę. Skupiamy się więc nad próbkami materiałów, detalach łączeń poszczególnych elementów, etc.
budka telefoniczna inspiracja 2
02
Ten temat był na tyle prosty, że już po pierwszej rozmowie, razem z Panią Natalią doszliśmy do wniosku, że szkoda czasu na testowe rendery bez materiałów i od razu prześliśmy do etapu, gdzie mamy wszystkie składowe – model 3D, ustawione kmaery, materiały i oświetlenie sceny 3D.
Dzięki temu zabiegowi udało nam się zaoszczędzić dzień lub dwa.
fotorealistyczne wizualizacje 3d produktów biurowych
wizualizacja 3d budki telefonicznej
03
Po omówieniu z Panią Natalią testowych wizualizacji 3D, okazało się, że jedyną rzeczą do zmiany są cienie, które chciałaby usunąć.
Z reguły kolejnym etapem jest wprowadzanie uwag i wysłanie kolejnego zestawu testowych renderów 3D, jednak przy tak mikroskopijnej zmianie, obopólnie doszliśmy do wniosku, że przejdziemy od razu do renderowania finalnych wizualizacji 3D.
Final Design
Dzięki fantastycznej komunikacji i zaufaniu jakim obdarzyła nas Pani Natalia, nie dość, że udało nam się osiągnąć zamierzone cele i wygląd wizualizacji 3D, to na dodatek zaoszczędziliśmy jej dobrych kilka dni, które mogła przeznaczyć na inne procesy w firmie.
Zarówno Pani Natalia jak i my, daliśmy z siebie wszystko podczas tej współpracy i wypracowaliśmy sobie nutkę zaufania, które pozwala zdziałać cudy i przyśpieszyć wiele procesów przy tworzeniu fotorealistycznych wizualizacji 3D.
Do dnia dzisiejszego współpracujemy przy każdym kolejnym produkcie Pani Natalii, a to znaczy dla nas bardzo dużo. Tego czego sobie i Wam życzymy, to własnie tak udanych relacji biznesowych.
wizualizacje 3d produktów biurowych
wizualizacje produktowe wyposażenie biurowe